Pokaz maszyn żniwnych New Holland

Trwają pokazy żniwne New Holland, które na stałe wpisały się w kalendarz marki. To tutaj pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLM zaprezentowały się maszyny wykorzystywane przy pracach żniwnych. W tym roku prezentowane są kombajny zbożowe, prasy zwijające oraz cała seria ciągników.

 

\"\"

 

Pokazy Demo Tour New Holland cieszą się zainteresowaniem rolników od wielu lat, ponieważ stwarzają doskonałą okazję do przetestowania nowych rozwiązań w zakresie maszyn żniwnych – mówi Wojciech Purczyńskki, Specjalista ds. Maszyn żniwnych New Holland.  Z naszego punktu widzenia bezpośredni kontakt pomiędzy marką New Holalnd, a rolnikami jest szczególnie istotny. Dzięki niemu otrzymujemy informacje na temat opinii operatorów maszyn oraz ich potrzeb. To dla nas bezcenna wiedza, dzięki której możemy ciągle udoskonalać maszyny. Korzyści są więc obopólne – dodaje.

W tym roku podczas spotkań żniwnych prezentowane są m.in. innymi kombajn zbożowy CX8.85 oraz prasa Roll Belt 180C, ciągnik T7 HEAVY DUTY oraz zupełne nowości w ofercie: nowe modele T5.120, T6.165 i T6.145,. Są to maszyny o najwyższym zaawansowaniu technologicznym, cieszące się dużym zaufaniem rolników dzięki dużej precyzji działania, komfortowi pracy, który zapewniają operatorowi, a także parametrom, które umożliwiają obniżenie kosztów eksploatacji.

 

\"\"

 

Podczas pokazów uczestnicy mają okazję wziąć udział w z jazdach próbnych. W wydarzeniach udział biorą eksperci marki, demo Tour jest więc okazją do wymiany doświadczeń i umiejętności. Uczestnicy spotkań mogą poznać techniki pracy z maszynami oraz sposoby optymalizacji ich użytkowania tak, by zmaksymalizować jakość i efektywność zbiorów.

 

\"\"

 

Organizatorzy Demo Tour maszyn żniwnych 2016 przeprowadzą pokazy z udziałem kombajnów, ciągników i pras zwijających w lokalizacjach w całej Polsce, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat spotkań oraz dokonania rezerwacji miejsc, należy skontaktować się z najbliższym dealerem New Holland. W tym celu zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki Dealerów dostępnej na stronie www.newholland.com

 

Redakcja AgroNews, Fot. Marta Nowak-Woźnica

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here