Rusza kolejna edycja Programów Stypendiów Pomostowych

Rusza XII edycja Programu Stypendiów Pomostowych. Tradycyjnie bierze w niej udział Agencja Nieruchomości Rolnych. Na studentów I roku czeka w roku akademickim 2013/2014 ok. 760 stypendiów.

 

\"Rusza

 

Wnioski o stypendium należy wypełnić – podobnie jak w ubiegłym roku – on-line w terminie do 14 sierpnia do godziny 16:00 na formularzach, które zostaną uaktywnione 1 lipca na stronie internetowej www.stypendia-pomostowe.pl. Następnie wydrukowany wniosek wraz z załącznikami studenci muszą przekazać do odpowiedniego OT ANR do  dnia 23 sierpnia br.

Organizatorem i operatorem Programu jest łódzka Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości. Jego inicjatorami i – w początkowej fazie – głównymi fundatorami byli: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski oraz Agencja Nieruchomości Rolnych. Dziś grono fundatorów liczy sobie ok. 100 instytucji, wśród nich wiele znanych fundacji i organizacji pożytku publicznego.

Agencja od początku aktywnie uczestniczy w Programie Stypendiów Pomostowych. W pierwszych trzech latach sfinansowała ona stypendia dwóm tysiącom studentów, natomiast od 2005 roku zajmuje się sprawami organizacyjnymi.

Czytaj dalej artykuł: Dla kogo stypendium pomostowe
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here