Świnie zablokowały A2

Do groźnego wypadku doszło w na autostradzie A2 na odcinku Poznać Wschód – węzeł Września, na wysokości Chłapowa. Samochód przewożący świnie przewrócił się. Część zwierząt padła, reszta uciekła. W miejscu wypadku utworzył się gigantyczny korek, a utrudnienia na drodze trwały ponad 10 godzin.

\"rolnictwo,

W miniony poniedziałek na 196 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy przewrócił się samochód ciężarowy z przyczepą, w której przewożono 180 sztuk świń. Na skutek obrażeń i stresu część zwierząt padła. Pozostałe rozbiegły się po autostradzie, powodując zablokowanie ruchu. Dopiero po kilku godzinach służbom udało się odłowić wszystkie zbiegłe zwierzęta. Na szczęście kierowca i pasażer nie odnieśli obrażeń.

\"rolnictwo,

– W tej trudnej akcji trwającej ponad 10 godzin występowały duże utrudnienia na Autostradzie A-2 w obydwu kierunkach – mówi kpt. Michał Bartkowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.

\"rolnictwo,

oprac. Kamila Szałaj, fot. kpt. Michał Bartkowiak, KPPSP w Środzie Wielkopolskiej

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śmierć podczas prac polowych: Rębak wciągnął kobiecie rękę

05.04.2024 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych. Rębak wciągnął kobiecie rękę. Do zdarzenia zostali zadysponowani...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics