Trwa Internetowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” – ZAGŁOSUJ!

Przypominamy, że trwa Internetowy Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.  Do 20 września 2021 roku możecie Państwo oddać głos na swojego faworyta spośród 16 laureatów wojewódzkich wybranych przez komisję KRUS. W tym roku partnerem strategicznym Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” została firma Generali Agro.

Telewizja Interaktywna AgroNews już od 11 lat jako patron medialny Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego we współpracy  z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy i Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa edukuje i informuje rolników o zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.

Celem konkursu organizowanego przez KRUS jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz rozpowszechnianie informacji dotyczących zapobiegania wypadkom przy pracy rolniczej i rolniczym chorobom zawodowym. Udział w działaniu brały osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą – ubezpieczone w KRUS.

Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma:

  • Nagrodę od sponsora konkursu –  firmy Generali Agro voucher w kwocie 1000 zł  na zakupy sprzętu przeciwpożarowego i odzieży ochronnej.
  • Nagrodę od Prezes Telewizji Interaktywnej AgroNews: statuetkę oraz voucher do spa dla dwóch osób.

SONDA do głosowania znajduje się TUTAJ  

ZAGŁOSUJ na najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w kraju! Internetowy Konkurs “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021” wystartował

Zachęcamy do wskazania najbezpieczniejszego gospodarstwa w kraju!

AM/Redakcja AgroNews

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics