Ważna informacja dla Wnioskodawców programu Fundusze Europejskie

Informujemy o konieczności wskazania „osoby uprawnionej zarządzającej projektem” w celu zawarcia umowy o dofinansowanie. System teleinformatyczny CST2021 – który wspiera wdrażanie programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa – wymaga, aby obowiązkowo dla każdej operacji wskazana była osoba uprawniona, zarządzająca projektem.

Wnioskodawco, w przypadku, gdy samodzielnie zarządzałeś swoim wnioskiem o dofinansowanie w aplikacji WOD2021 albo ustanowiony przez Ciebie pełnomocnik posiada wszelkie uprawnienia do zawarcia umowy o dofinansowanie i składania w imieniu beneficjenta wniosków o płatność, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) automatycznie wskaże Ciebie albo pełnomocnika w aplikacji SL2021, jako „osobę uprawnioną zarządzającą projektem”.

We wszystkich pozostałych przypadkach Oddziały Regionalne Agencji wyślą do wnioskodawców formularze Wniosku o dodanie osoby uprawnionej zarządzającej projektem w CST2021 po stronie Beneficjenta/Realizatora z prośbą o ich wypełnienie i przesłanie do ARiMR.

Więcej szczegółów na www.rybactwo.gov.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją opublikowaną na stronie programu Fundusze Europejskie dla Rybactwa i pobrania wniosku o dodanie osoby uprawnionej do projektu: Wniosek o dodanie osoby uprawnionej zarządzającej projektem w CST2021 – Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (rybactwo.gov.pl).

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics