Zmiany w kadrze zarządzającej PROCAM

PROCAM Polska Sp. z o.o. rozwija swoje struktury kierownicze. Adrian Chyła, mający na swoim koncie udane projekty jako Dyrektor Jednostki Biznesowej Nawozów, został w lutym bieżącego roku awansowany do zespołu zarządzającego PROCAM Polska.

Zmiany w kadrze zarządzającej PROCAM Na zdjęciu Adrian Chyła

Pan Adrian posiada tytuł Master of Business Administration z prestiżowej Rotterdam School of Management, Erasmus University, oraz certyfikaty z zakresu zarządzania produktami i skutecznych negocjacji. Jako zarządzający może wyróżnić się bogatym doświadczeniem w sektorze agrobiznesu w tym propagowaniu innowacji biologicznych.

Jego praca w PROCAM Polska przez ostatnie 15 lat, włączając w to 7 lat na stanowisku dyrektorskim, stanowi solidną podstawę do dalszego przyczyniania się do wzrostu i innowacyjności firmy. Dodatkowo, Adrian Chyła był prelegentem na wielu konferencjach i wydarzeniach w sektorze żywienia w całej Europie oraz jest cenionym członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności, co podkreśla jego zaangażowanie w promowanie praktyk zrównoważonego rozwoju w branży.

Adrian Chyła od tej pory będzie raportował bezpośrednio do Prezesa Zarządu, Michała Ciszaka. Jego zdolności lidera i głębokie zrozumienie dynamicznie zmieniającego się rynku są w pełni zgodne z długoterminową strategią firmy PROCAM, której celem jest dostarczanie produktów i doradztwa najwyższej jakości.

Źródło: PROCAM

              

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rozmowy polsko-chińskie w sprawie eksportu polskich produktów rolno-spożywczych do Chin

Sekretarz stanu Jacek Czerniak spotkał się z LYU Weihong, wiceminister Generalnej Administracji Celnej Chińskiej Republiki Ludowej (GACC) – instytucji odpowiedzialnej za dostęp importowanej żywności...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics