Znamy nowy termin targów AGROTECH!

Dziś miały rozpocząć się targi AgroTech. Jednak z uwagi na epidemię koronawirusa impreza została przełożona. Znamy nowy termin targów!

AGROTECH, koronawirus,

– XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO odbędą się od 19-21 czerwca 2020 roku – poinformował Andrzej Machoń, prezes zarządu Targów Kielce.

Dodał, że liczy na zrozumienie ze strony wystawców, oraz wszystkich , którzy planowali wizytę na targach.

– Dołożymy wszelkich starań, aby edycja targów w nowym terminie była równie atrakcyjna zapewnił.

700 firm, 75 tys. odwiedzających

AGROTECH oraz Las-Expo zaplanowano od 13 do 15 marca 2020 roku. Swój udział potwierdziło ponad 700 firm, a pod ekspozycję przygotowano 65 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło 75 tysięcy osób. Skala wydarzenia jest jednym z czynników budzących obawy w sytuacji szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS – CoV-2, wywołującego chorobę Covid–19.

Targi AgroTech odwołane!

W Targach Kielce od początku tego roku odbyły się już cztery duże wydarzenia targowe. Większość z nich zakończyła się sukcesem, jeśli chodzi o liczbę zwiedzających.

– Zapewniliśmy najwyższy poziom bezpieczeństwa sanitarnego, a na targach nie wystawiały się firmy z krajów, w których wystąpił koronawirus. To jednak może okazać się niewystarczające w przypadku nadchodzących wydarzeń w świetle rosnącej liczby zakażeń w Polsce – mówił Machoń.

Redakcja AgroNews, fot. Targi Kielce

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 5 =

Advertisement
11,159FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
4,161ObserwującyObserwuj
6,120SubskrybującySubskrybuj

Komunikat fitosanitarny PROCAM

Doradcy PROCAM przygotowali kolejny komunikat fitosanitarny. Wynika z niego, że na obszarze całego kraju występuje średnie porażenie roślin uprawnych przez patogeny, jak i średnie...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE