Czołowe zderzenie z ciągnikiem rolniczym. Konieczna była pomoc LPR

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej 571, w miejscowości Zbroszki. Kierowca Toyoty stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym.

Czołowe zderzenie z ciągnikiem rolniczym. Konieczna była pomoc LPR

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 59-letni kierowca toyoty w pewny momencie stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym, w wyniku czego 26-letni kierujący zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący samochodem osobowym z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Warszawie– informuje podkom. Anna Kowalczyk.

Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkość jazdy do warunków panujących na drodze. Ważne jest zachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego nas pojazdu – przy mokrej, czy śliskiej nawierzchni nie zahamujemy szybko, a czasem może to być nawet niemożliwe. Trzeba zostawić sobie trochę miejsca na ewentualne dodatkowe manewry – podkreśla podkom. Anna Kowalczyk.

Autor: podkom. Anna Kowalczyk
Źródło i fot.: KPP Pułtusk

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PIORiN kontroluje przejścia graniczne z Ukrainą

Granica polsko-ukraińska jest równocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. W związku z natężonym ruchem granicznym towarów, w Oddziałach Granicznych na granicy z Ukrainą, zwiększono obsadę...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics