Kalkulator strat ziarna – nowa aplikacja od New Holland

New Holland oferuje aplikację Grain Loss Calculator (kalkulator strat ziarna) na urządzenia mobilne, aby pomóc rolnikom w optymalizacji ustawień kombajnu i osiągnąć maksymalną efektywność i wydajność żniw. Aplikacja została stworzona dla użytkowników kombajnów wszystkich producentów i modeli, co potwierdza filozofię otwartego podejścia marki.

Łukasz, Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture wyjaśnia: „Ta aplikacja jest wyrazem naszego ukierunkowania na Klienta w dążeniu do ułatwienia pracy rolników
i maksymalizacji jej wydajności. Opracowując aplikację, mieliśmy na uwadze wszystkich rolników, a nie tylko posiadaczy kombajnów marki New Holland, gdyż jesteśmy przekonani o tym, że możemy razem pracować, by osiągnąć wspólny cel – zrównoważone i wydajne rolnictwo, które przy mniejszych nakładach potrafi zwiększyć wydajność.

Szybka, automatyczna kalkulacja pozwala ustawić optymalne parametry kombajnu  i osiągnąć maksymalną wydajność

Za pomocą aplikacji Grain Loss Calculator rolnik może określić straty ziarna, wykonując trzy proste czynności: podanie producenta kombajnu, szerokości zespołu żniwnego i kosza sitowego, następnie wybór uprawy roślinnej z listy zawierającej 30 różnych upraw i wprowadzenie plonu, a na koniec podanie ilości ziaren zebranych z ziemi na ograniczonej powierzchni.

Aplikacja natychmiast oblicza straty ziarna i podaje wyniki w procentach i kilogramach na hektar.

Marka New Holland uruchomiła interaktywny konfigurator maszyn online

Pomoc przy optymalizacji ustawień kombajnu za pomocą powiązanej aplikacji Harvest Excellence

Po wyświetleniu strat ziarna w kombajnie aplikacja Grain Loss Calculator udostępnia odsyłacz do aplikacji New Holland Harvest Excellence, która pomaga operatorowi zoptymalizować ustawienia kombajnu przy uwzględnieniu warunków glebowych i stanu uprawy. Ponadto oferuje ona pomoc przy rozwiązywaniu problemów, umożliwiając operatorowi dalszą optymalizację ustawień kombajnu i prowadząc go przez kolejne kroki procesu.

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe.

Aplikacja Grain Loss Calculator (kalkulator strat ziarna) jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android w sklepach:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newholland.grainlosscalculator&hl=pl

APP Store:

https://apps.apple.com/gb/app/grain-loss-calculator/id1460798489

Źródło: New Holland

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here