Kryjówka na polu. Poszukiwany przez kilka godzin leżał przykryty łodygami rzepaku!

Poszukiwany 52-latek za wszelką cenę chciał pozostać na wolności. Mężczyzna przykrył się łodygami i przez kilka godzin siedział ukryty w polu rzepaku. Jednak kryjówka nie była wystarczająco dobra. Kryminalni nie dali za wygraną i wyciągnęli stamtąd mężczyznę. Był poszukiwany listem gończym. Ma do odbycia ponad rok więzienia za groźby karalne.

Kryjówka zawiodła. Poszukiwany przez kilka godzin leżał przykryty łodygami rzepaku!

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej „poszukiwaczy” z komendy miejskiej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynikało, że 52-latek ukrywał się w jednym z opuszczonych gospodarstw w powiecie lubelskim. W trakcie przeszukania posesji policjanci zauważyli w jednym z pomieszczeń tlący się niedopałek papierosa i otwarte okno z wyjściem na pole obsiane rzepakiem.

52-latek leżał na ziemi zamaskowany łodygami rzepaku

„Policjanci zaczęli przeszukiwać budynki znajdujące się na posesji. Zauważyli świeżo wydeptane ślady w trawie prowadzące w pobliski rzepak. Funkcjonariusze rozpoczęli dokładnie przeszukać pole. Po kilku godzinach poszukań i przemierzeniu hektarów pola znaleźli poszukiwanego. 52-latek leżał na ziemi zamaskowany łodygami rzepaku. W rozmowie z kryminalnymi przyznał, że nie spodziewał się, że policjanci będą tak wytrwale szukać go w rzepaku” – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Ostrzegawczy strzał i paralizator. Bezwzględna interwencja policji po zaatakowaniu psa widłami

Mieszkaniec gminy Krzczonów prosto z pola trafił do zakładu karnego. Spędzi tam ponad rok więzienia za groźby karalne.

Źródło i fot.: KMP Lublin

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kolejne ognisko ASF w Wielkopolsce!

Główny Lekarz Weterynarii informuje o stwierdzeniu 23 w 2024 r. ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń w Polsce, na podstawie wyników badań laboratoryjnych...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics