Paliwo na Majówkę będzie tańsze. Orlen ogłosił promocję na tankowanie

Już od piątku, 26 kwietnia, Orlen oferuje uczestnikom programu Vitay dobrze znane promocje na tankowanie na stacjach sieci. Zarówno nowi, jak i obecni członkowie programu lojalnościowego Orlen Vitay mogą tankować benzynę i olej napędowy taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny nawet o 40 groszy.

Promocja będzie trwać do 5 maja i obowiązywać na wszystkich stacjach Orlenu. Klienci będą mogli nabyć nawet 100 litrów paliwa po promocyjnej cenie, a zatankować będzie można dwukrotnie. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po przekroczeniu którego pozostała ilość paliwa będzie rozliczana po regularnej cenie. Za zakupy z rabatem można otrzymać paragon lub fakturę.

W regulaminie promocji zaznaczono, że nie obejmuje ona autogazu.

Orlen ogłosił, że w czasie majówkowych podróży klienci będą mogli korzystać z pakietu usług, które znacząco ułatwią tankowanie i płatność. Jedną z nich jest możliwość płatności za paliwo i inne produkty bezpośrednio przy dystrybutorze, dzięki Mobilnemu Kasjerowi wyposażonemu w tablet z aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS. Usługa ta jest dostępna na 375 stacjach w całej Polsce.

Rabaty na ładowanie

Użytkownicy pojazdów elektrycznych zarejestrowani w aplikacji Orlen Charge również skorzystają z rabatów na ładowanie.

Program lojalnościowy Vitay istnieje od ponad 20 lat i cieszy się aktywnym udziałem ponad 6,6 miliona użytkowników.

Źródło: Orlen

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Terminy na dostosowanie miejsc do przechowywania nawozów naturalnych. MRiRW wyjaśnia

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi pismem z dnia 15 lipca 2024 r. odniosło się do prośby Izby Rolniczej w Opolu o przedstawienie obecnie obowiązujących...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics