Advertisement

Polityka promocji UE – dzień informacyjny online

Dyrekcja Generalna Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Unijna Agencja Wykonawcza ds. Konsumenta, Zdrowia, Rolnictwa i Żywności  28 i 29 stycznia 2021 organizują dzień informacyjny w formule ONLINE. Celem spotkania jest przedstawienie wszystkich możliwości wynikających z Rocznego Programu Prac na 2021 r., zaproszenia do składania wniosków oraz kryteriów kwalifikowalności.

Spotkania będą miały charakter informacyjny i będą dotyczyły rozdysponowania przyjętego przez Komisję Europejską Rocznego Programu Prac na 2021 r., w zakresie polityki promocyjnej, z planowanym budżetem w wysokości 182,9 mln euro na promocję unijnych produktów rolno-spożywczych w UE i poza nią.

Polityka promocji UE – dzień informacyjny online
Polityka promocji UE – dzień informacyjny online foto:pixabay.com

W tym roku dzień informacyjny potrwa aż dwa dni i odbędzie się online.

Pierwszy dzień

Pierwszy dzień będzie poświęcony aspektom politycznym. Prelegenci Komisji Europejskiej omówią przyszłość polityki promocyjnej, jej powiązania ze strategią „Farm to fork” oraz zbliżający się przegląd polityki. Przedstawią również priorytety rocznego programu prac na rok 2021.

Drugi dzień

Drugi dzień poświęcony będzie praktycznym aspektom i istotnym zmianom związanym z nowymi zaproszeniami. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać również prezentacji zewnętrznych ekspertów i koordynatorów projektów na temat kilku trudnych aspektów, takich jak konstruowanie kampanii komunikacyjnych w kontekście pandemii COVID19, uwzględnianie ograniczeń w zakresie zdrowia publicznego lub jak opracować kampanie komunikacyjne na temat zrównoważonej produkcji w UE i zrównoważonej konsumpcji, analizując wyzwania i oczekiwania, wraz z przykładami i kluczowymi informacjami.

Sesje matchmakingowe

W ramach tego wydarzenia zorganizowane zostaną także sesje matchmakingowe, poświęcone interakcji między potencjalnymi partnerami projektów, w celu składania wniosków obejmujących wielu beneficjentów, tzn. projektów programów wielonarodowych.

Spotkanie to jest organizowane dla wszystkich potencjalnych beneficjentów, uprawnionych do składania wniosków na programy informacyjne i/lub promocyjne, dotyczące produktów rolnych.

UE: Okres przejściowy dla Wspólnej Polityki Rolnej przedłużony do dwóch lat

Harmonogram wydarzenia

Szczegółowe informacje dotyczące dnia informacyjnego, w tym harmonogram wydarzenia, można znaleźć na poniższej dedykowanej platformie internetowej, za pośrednictwem której można się również zarejestrować, aby móc uczestniczyć w ww. spotkaniu online: https://info-day-calls-for-proposals2021.b2match.io/

Wszystkie sesje będą transmitowane na żywo w Internecie pod następującymi linkami:

  • 28 stycznia 2021 r.:

https://webcast.ec.europa.eu/info-day-on-the-calls-for-propiments-2021-28-01

  • 29 stycznia 2021 r.:

https://webcast.ec.europa.eu/info-day-on-the-calls-for-propiments-2021-29-01

Wszystkie prezentacje wygłoszone w trakcie przedmiotowego wydarzenia, jak również nagrania wideo będą dostępne online na portalu internetowym CHAFEA, podobnie jak miało to miejsce w latach poprzednich.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dniu informacyjnym online!

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × jeden =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy dot. konkurencji rynkowej i jakości żywności

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych oraz niektórych innych ustaw, przedłożony przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE