Przedsiębiorco, promuj się za granicą!

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przyjmuje zgłoszenia na wyjazdy zagraniczne dla sektora technologicznego, hotelarskiego i gastronomicznego, a także firm informatycznych z Polski Wschodniej. Przedsiębiorcy, którzy uczestniczą w targach, mogą zyskać zagraniczne kontrakty. Firmy z Polski Wschodniej promują się za granicą dzięki finansowaniu z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

Hannover Messe. Dla sektora technologicznego

20 przedsiębiorców związanych z technologiami dla przemysłu z Polski Wschodniej ma szansę na wyjazd do Hanoweru. Od 8 do 12 kwietnia 2013 r. odbędą się tam Międzynarodowe Targi Hannover Messe 2013. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 lutego 2013 r. w południe.

 

\"Przedsiębiorco,

 

W wyjeździe mogą wziąć udział przedstawiciele firm zarejestrowanych w Polsce Wschodniej (czyli w województwach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim), którzy prowadzą działalność co najmniej od 18 miesięcy.

Summer Fancy Food. Dla producentów żywności

Również 20 przedsiębiorców z Polski Wschodniej może wziąć udział w Summer Fancy Food w Nowym Jorku. Fancy Food Show odbywają się od 1955 i są największą tego typu imprezą w Stanach. Wystawiają się tutaj producenci serów, kawy, przekąsek, przypraw, a także żywności regionalnej, ekologicznej i organicznej.

Wnioski można składać do 8 lutego 2013 r.

Seoul Food & Hotel. Dla sektora spożywczego

Również do 8 lutego 2013 r. można zgłaszać się do udziału w wyjeździe na targi hotelarskie i gastronomiczne Seoul Food & Hotel. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 40 tysięcy osób z 44 krajów. Wystawcy pokazują tutaj produkty świeże i pakowane, napoje bezalkoholowe i alkohole.

W tym roku targi odbędą się w maju. Z Polski Wschodniej pojedzie na nie 20 przedsiębiorców.

Computex. Dla informatyków

Computex to największe targi komputerowe w Azji i drugie co do wielkości na świecie, po targach CeBit w Hanowerze. Jak podają organizatorzy, na Tajwanie znajdują się oddziały wielu światowych firm informatycznych, dlatego targi Computex przyciągają ich przedstawicieli z całego świata. W 2013 roku targi odbędą się od 2 do 9 czerwca 2013 r. To już 31. edycja.

Zgłoszenia do Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych można nadsyłać do 11 lutego 2013 r.

Francja dla samorządowców

Również do 11 lutego 2013 r. potrwa konkurs dla jednostek samorządu terytorialnego z województw: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego. Ich przedstawiciele mogą wziąć udział w misji inwestycyjnej do Francji, która odbędzie się w kwietniu 2013 roku.

Udział w targach sponsoruje Program Rozwój Polski Wschodniej. Z jego funduszy jest finansowany projekt promocji gospodarczej makroregionu, za który odpowiada Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).

Informacje i dokumenty na stronach Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych:
·    Hannover Messe 
·    Summer Fancy Food 
·    Seoul Food & Hotel 
·    Computex 
·    Misja JST do Francji 
 
Źródło: polskawschodnia.gov.pl
Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here