Ruszają zimowiska dla dzieci rolników

Krajowa Rada Izb Rolniczych we współpracy z Wielkopolską Izbą Rolniczą w czasie przyszłorocznych ferii zimowych będzie organizowała siedmiodniowe zimowisko dofinansowane ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Komu przysługuje zimowisko?

Z wypoczynku będą mogli skorzystać wyłącznie dzieci i młodzież szkolna urodzeni od 1 stycznia 2007 roku, których przynajmniej jedno z rodziców/prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS tj. pobiera rentę bądź emeryturę, w okresie jakim jest organizowane zimowisko – konieczne jest zaświadczenie z KRUS.

Zimowisko dla dzieci z województwa wielkopolskiego odbywać się będzie w górach, w Zakopanem-Kościelisku w Ośrodku Rewita, w terminie od 4.02.2023 r. do 10.02.2023 r.

Odpłatność za jedno dziecko z rodziny rolniczej wynosi 700,00 zł.

W przypadku zainteresowania udziałem w zimowisku proszę o kontakt z biurami powiatowymi Wielkopolskiej Izby Rolniczej – wykaz Biur  tutaj

Już można składać wnioski o dodatek elektryczny!

Wypoczynek zimowy w formie turnusów wyjazdowych dla dzieci rolników w 2023 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 900,00 zł na każdego uczestnika.

Z autorem można skontaktować się poprzez adres email: wirgrod@wir.org.pl

Mirosława Żurek
WIR

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Hodowcy świń pod kreską: Duże przeceny na rynku wieprzowiny

Polscy producenci tuczników nie mają powodów do radości. Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni doszło do dużej przeceny żywca wieprzowego. Cena krajowych tuczników w kasie...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj

Social Media

13,339FaniLubię
7,108ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics