Spłonęły krowy i kury. Ogromny pożar w Nowej Wsi

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru, do którego doszło 4 października w nocy w Nowej Wsi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że całkowitemu spaleniu uległy budynki gospodarcze, w tym stodoła i stajnia. Niestety w wyniku pożaru śmierć poniosły znajdujące się wewnątrz zwierzęta.

Spłonęły krowy i kury. Ogromny pożar w Nowej Wsi. fot. Policja

 

 

Po północy kolbuszowscy policjanci interweniowali w Nowej Wsi, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru. Na miejscu pracowało już kilka zastępów straży pożarnej. Jak ustalili policjanci, paliły się budynki gospodarcze, w tym stodoła i stajnia. Pożar zauważyła mieszkająca niedaleko kobieta, która zaalarmowała służby. Na miejscu znajdowali się również właściciele gospodarstwa, których obudziło światło płomieni. Na szczęście żadna z mieszkających obok osób nie odniosła obrażeń. Niestety w wyniku pożaru, śmierć poniosły zwierzęta gospodarskie znajdujące się w budynku – cztery krowy i kilkadziesiąt kur. Spaleniu uległy też inne przedmioty i sprzęty.

20 krów spłonęło żywcem. 300 tys. złotych strat w pożarze

Kolbuszowscy policjanci przeprowadzają oględziny na miejscu zdarzenia, w najbliższym czasie prowadzone będą także oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Trwa szacowanie strat powstałych w wyniku pożaru.

Źródło: Policja Podkarpacka

 

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Wsparcie rolników – nowe decyzje Rady Ministrów

Zgodnie z zapowiedziami minister rolnictwa i rozwoju wsi Anny Gembickiej Rada Ministrów podjęła kolejne decyzje wspierające rolników. Rada Ministrów przyjęła zmianę rozporządzenia Rady Ministrów z...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics