Trwa I Etap Konkursu–Plebiscytu AgroWybór 2020

Przypominamy, że trwa I Etap Konkursu–Plebiscytu AgroWybór 2020. Po raz pierwszy – poprzez  udział w Konkursie – Plebiscycie AgroWybór 2020 – użytkownicy środków produkcji w rolnictwie będą mogli zgłosić i wybrać najpopularniejsze z nich w środowisku rolniczym.

W tym etapie, prosimy Was drodzy widzowie o zgłaszanie Waszych wyborów produktów rolniczych w 5 kategoriach:

  1. Nasiona
  2. Nawozy
  3. Środki ochrony roślin
  4. Pasze
  5. Maszyny i urządzenia rolnicze

 

Możecie zgłaszać swoje produkty poprzez FORMULARZ dostępny na stronie agrowybor.pl

Do wygrania cenne nagrody – profesjonalny dron oraz SmartWatche

I etap konkursu

Etap I – Internauci poprzez komentarz na portalu Facebook – Fanpage: AgroNews TV Interaktywna, komentarz pod artykułem nt. Plebiscytu na www.agronews.com.pl oraz zgłoszenie e-mailowe (plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl), będą mogli zaproponować najpopularniejszy ich zdaniem produkt dla rolnictwa, zgłaszając w poszczególnych kategoriach sprawdzone i stosowane przez nich produkty w gospodarstwach rolnych. Kapituła Konkursowa, złożona z ekspertów, partnerów, sponsorów i organizatorów konkursu, po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszonych produktów w poszczególnych kategoriach, zakwalifikuje 10 produktów w każdej z kategorii konkursowej do drugiego etapu plebiscytu.

Zgłaszanie produktów w ramach I etapu Plebiscytu rozpocznie się 16 marca 2020 roku o godzinie 15:00 i zakończy 30 czerwca 2020 roku o godzinie 14:00.

II etap konkursu

Etap II Od 6 lipca do 30 września na stronie: www.agronews.com.pl zamieszczona będzie ankieta plebiscytowa, w której użytkownicy oddadzą głosy na maksymalnie 3 wybrane przez nich produkty w każdej z 5 kategorii. Produkt, który uzyska najwięcej wskazań internautów w każdej z 5 kategorii, zostanie zwycięzcą plebiscytu, a dwa kolejne otrzymają wyróżnienia specjalne.

Konkurs-Plebiscyt AgroWybór 2020 z Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Uroczyste podsumowanie Plebiscytu- Konkursu AgroWybór 2020  i wręczenie nagród odbędzie się w Warszawie podczas Jubileuszowej 30. Gali Agrobiznesu z udziałem kilkuset uczestników z całego kraju – wybitnych polskich rolników i agroprzedsiębiorców.

Redakcja AgroNews

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here