Ursusem po pijaku po piwo

Cóż za tupet i brak odpowiedzialności! Pijana 32-letnia mieszkanka gminy Sosnówka (województwo lubelskie), mimo zakazu prowadzenia pojazdów, pojechała Ursusem do pobliskiego sklepu… po piwo!

ciągnik, pijany rolnik, pijany traktorzysta, Sosnówka

Do zdarzenia doszło w minioną środę. W trakcie służby policjanci zauważyli jadącą ciągnikiem 32-latkę. Kobieta znana była dzielnicowemu. Wiedział również, że posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Styl jazdy kobiety wskazywał, że i tym razem może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję.

– W trakcie czynności mundurowi wyczuli od kobiety woń spożytego alkoholu. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Wykazało ponad pół promila alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze potwierdzili również, że ma zakaz kierowania pojazdami, a ciągnik którym podróżuje nie jest ubezpieczony – wyjaśnia policja.

W trakcie rozmowy z policjantami 32-latka tłumaczyła, że jechała właśnie do sklepu po piwo. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.

Redakcja AgroNews, na podst. KWP Lublin, fot. KWP Lublin

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

piętnaście + 1 =

Advertisement

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,170SubskrybującySubskrybuj

Prezes KRUS przekazała ciągnik laureatom konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik przekazała Państwu Małgorzacie i Markowi Borkowskim - Laureatom XVIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne - główną nagrodę w konkursie...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE