Volkswagenem wjechał w tył ciągnika rolniczego

Volkswagen Passat wjechał w tył ciągnika rolniczego. Samochód osobowy nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, a traktorzysta jechał w niedozwolonym miejscu. O losach obu panów zadecyduje sąd. 

Do wypadku drogowego doszło 22 marca 2021 roku o godzinie 19:25 w miejscowości Skiereszewo, na drodze wojewódzkiej nr 194.

Do wypadku drogowego doszło 22 marca 2021 roku o godzinie 19:25 w miejscowości Skiereszewo, na drodze wojewódzkiej nr 194.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat, 19-letni mieszkaniec gminy Łubowo jadąc od strony Gniezna w kierunku Łubowa, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i najechał na jadącego w tym samym kierunku ciągnika rolniczego, którym kierował 63-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego.

Policjanci złapali złodziei traktorów

Traktorzysta nie zastosował się do zakazu

Kierowca ciągnika nie zastosował się do znaku “zakaz wjazdu pojazdów innych niż samochodowe”, nie posiadał również trójkątnej tablicy wyróżniającej.

Teraz na kierujących zostaną skierowane wnioski do sądu o ukaranie. Uczestnicy nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

AM/Redakcja AgroNews na podst. KPP Gniezno

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

osiem − dwa =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

W Generali Agro bon do Biedronki za ubezpieczenie gospodarstwa rolnego

Od 1 grudnia Generali Agro kontynuuje działania na rzecz zachęcenia rolników do ubezpieczania się. Klienci, którzy do końca roku po raz pierwszy ubezpieczą w Generali...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE