Z dożywotnim zakazem i kompletnie pijany kierował ciągnikiem!

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-latkowi z gminy Goraj, który w stanie nietrzeźwości i z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych kierował ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna, który miał ponad 2 promile alkoholu ponownie stanie przed sądem.

Wczoraj około godziny 20:00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali w miejscowości Goraj do kontroli drogowej kierowcę ciągnika rolniczego marki Ursus. Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec gminy Goraj, który jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w organizmie był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Prawa jazdy nie miał gdyż jak oświadczył policjantom zostały mu zatrzymane za jazdę w stanie nietrzeźwości. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 33-latek posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd.

Volkswagen uderzył w rozrzutnik doczepiony do ciągnika

Policjanci uniemożliwili nietrzeźwemu kierowcy dalsze kierowanie i sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu. Mężczyzna ponownie stanie przed sądem. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Lubelska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here