Zwierzęta w niebezpieczeństwie. Pożar stodoły koło Ciechanowa

Do groźnego pożaru doszło 23 stycznia w miejscowości Sarnowa Góra. Paliła się stodoła, w której znajdowało się ponad 10 sztuk bydła.

Zwierzęta w niebezpieczeństwie. Pożar stodoły koło Ciechanowa

O tym groźnym zdarzeniu dowiadujemy się z profilu facebookowego OSP Gąsocin:

„Dziś po godzinie 7 zostaliśmy zadysponowani według zgłoszenia do pożaru stodoły w miejscowości Sarnowa Góra. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się że pożarem objęty jest budynek inwentarski w którym znajdowało się ponad 10 sztuk bydła. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu wody w natarciu na pożar w celu jego lokalizacji a następnie ugaszenia, oddymieniu budynku, dokładnemu przelaniu i przegarnięciu słomy oraz sprawdzeniu pogorzeliska za pomocą kamery termowizyjnej”.

Zapas słomy poszedł z dymem. Ogromny pożar na polu

W działaniach udział brały dwa zastępy JRG Ciechanów, zastęp OSP Sarnowa Góra, zastęp OSP Sońsk, dwa zastępy OSP Gąsocin oraz patrol policji.

fot. OSP Gąsocin / OSP Sońsk

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kukurydza – zabezpieczenie materiału siewnego

Okres jesienno-zimowy to tradycyjnie czas analiz, podsumowań oraz podejmowania decyzji dotyczących sposobu prowadzenia upraw w kolejnym sezonie. Niezadowalająca rentowność Nie lada zagwozdkę mają producenci kukurydzy. Rok...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics