Mazurskie Agro Show odwołane

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych poinformował, że ze względu na dbałość o zdrowie Wystawców i Zwiedzających w dobie epidemii COVID-19 odwołuje wystawę Mazurskie Agro Show 2021, która miała odbyć  się w terminie 13-14 lutego br. w Ostródzie.

Mazurskie Agro Show odwołane

Mazurskie Agro Show co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentowało się przeszło 200 firm i odwiedziło ją 42 tysiące rolników. Impreza organizowana jest w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55.

Źródło: Agro Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here