Rolnik zmarł przygnieciony własnym ciągnikiem

Do dramatycznego zdarzenia doszło 9 grudnia w Żegiestowie pod Nowym Sączem. Rolnik na skutek wywrotki ciągnika zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło 9 grudnia około godziny 14.26 na jednej z polnych dróg. Według ustaleń policji rolnik chciał pomóc i wyciągnąć inne auto. Niestety ciągnik rolniczy wywrócił się do góry kołami i przygniótł mężczyznę.

Ratownicy medyczni stwierdzili zgon na miejscu

Obecna na miejscu zdarzenia załoga karetki Pogotowia ratunkowego przed przybyciem zastępów straży pożarnej stwierdziła zgon kierowcy tj. mężczyzny w wieku 65 lat. Na miejscu zdarzenia obecny patrol Policji, który prowadził czynności dochodzeniowe. Z pojazdu wyciekał olej napędowy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu dalszego wycieku oleju napędowego z pojazdu i sorbowaniu wycieku.

Na miejscu zdarzenia pozostał zastęp z OSP Żegiestów w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy w czynnościach dochodzeniowych Policji poprzez oświetlenie terenu. Działania strażaków trwały prawie cztery godziny.

Zdjęcia: PSP w Nowym Sączu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here