Szkolenie administracyjne dla Granicznych Lekarzy Weterynarii

W dniu 17 stycznia br. w siedzibie Głównego Inspektoratu Weterynarii odbyło się szkolenie w trybie hybrydowym, skierowane do Granicznych Lekarzy Weterynarii oraz pracowników wybranych biur merytorycznych GIW. W spotkaniu uczestniczył Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk, wraz z zespołem pracowników biur merytorycznych GIW.

Podczas szkolenia główny nacisk został położony na dyskusję nad różnorodnymi aspektami postępowania administracyjnego. Omówiono szczególnie kwestie związane z upoważnieniami administracyjnymi, procedurami związanymi z użyciem podpisu elektronicznego na dokumentach, a także zagadnieniem zapewnienia aktywnego udziału strony w procesie administracyjnym. Dodatkowo podjęto inne istotne tematy, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem wśród uczestników szkolenia.

Podczas spotkania przeprowadzono merytoryczne dyskusje, mające na celu ujednolicenie procedur stosowanych przez Granicznych Lekarzy Weterynarii. Spotkanie przyczyniło się do poprawy efektywności działań oraz zwiększenia spójności w praktykach administracyjnych w obszarze czynności podejmowanych przez GrLW.

Źródło: Główny Inspektorat Weterynarii

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

PIORiN kontroluje przejścia graniczne z Ukrainą

Granica polsko-ukraińska jest równocześnie wschodnią granicą Unii Europejskiej. W związku z natężonym ruchem granicznym towarów, w Oddziałach Granicznych na granicy z Ukrainą, zwiększono obsadę...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics