Zmiana udziałowca firmy PROCAM Polska

PROCAM Polska Sp. z o.o. poinformowała, że długoletni współwłaściciel i współzałożyciel firmy Zbigniew Tomasik, podjął decyzję o sprzedaży swoich udziałów Panu Jarosławowi Peczce.

Zmiana udziałowca firmy PROCAM Polska

Jarosław Peczka to wybitny przedsiębiorca z branży biotechnologicznej i rolniczej, współwłaściciel spółek Bio-Lider oraz Bio-Gen, który od lat współpracuje z PROCAM Polska, wykazując się nie tylko głęboką wiedzą i doświadczeniem, ale także pasją i zaangażowaniem w rozwój nowoczesnych technologii.

Własność 80% akcji PROCAM Polska pozostaje niezmieniona, a właściciele PROCAM Europe oraz zarząd wyrażają pełne zadowolenie z tej transakcji, uznając ją za zgodną z długoterminową strategią naszej firmy. Przekazanie udziałów Panu Peczce gwarantuje niezależność i rozwój PROCAM, co jest dla zespołu PROCAM powodem do dumy i optymizmu, a dla producentów rolnych gwarancją dalszego rozwoju współpracy przy produkcji najlepszej jakościowo żywności.

Długoletnia współpraca i zgodność poglądów oraz wizji przyszłości przedsiębiorstwa między dotychczasowymi udziałowcami, zarządem PROCAM i Panem Jarosławem dają nam pewność, że jest to krok we właściwym kierunku. Razem możemy zapewnić o kontynuacji naszej misji innowacji i doradztwa w rolnictwie na najwyższym poziomie.

Źródło i fot.: PROCAM

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics